І ВІЧНИЙ БІЙ! НАМ СПОКІЙ ТЛЬКИ СНИТЬСЯ…

9-го грудня, Париж. Затишне приміщення у Палаці  тільки для Четвірки. Запитливий погляд Присутніх на маленький столик у куточку кімнати. За електронним пристроєм схилилася незнайома Четвірці людина. Чітке пояснення Головного Розпорядника Процесу Перемовин (ГРПП) : пан Ха. Він реалізує новий  наносистемний аналіз  для Учасників Перемовин (УП). Це Рішення (ГРПП підняв палець в напрямку стелі) не обговорюється. На Перемовини - три години. Успіху!

     Витяги з технічних записів пана Ха. 

 - П.В. Виходячи з попередньої домовленості (підняв палець угору) ми повинні задовільнити інтереси  (в оптимальному об’ємі) усіх учасників конфлікту на Сході України.

 - З.В. Почнемо, мабуть,  з мирного населення (некомбатантів), що мешкають на Території  Конфлікту (ТК),  чітко окресленою моїм попередником, паном Порошенком, у його Указі (текст документу з’являється на робочому екрані чотирма мовами ).

Перше, з чого треба починати вже сьогодні,  запевнити населення, що кожний бажаючий може залишитися на своєму місці проживання у повній безпеці,  з поступовим відновленням, а надалі й покращенням, побутових умов, виплати пенсій і т.п.  У кого інші життєві плани, може виїхати у будь яку країну. І  все це є моїм особистим завданням.

 - П.В. Другий крок - це безумовне, виходячи з технічних можливостей, вирішення долі озброєних людей, що перебувають сьогодні на Території Конфлікту, іншими словами, беруть (або брали) участь у Конфлікті.

- М.А. Ми, німці, добре знаємо, що таке Розподіл Країни, а потім її  Об’єднання. Як на мене, то    успіх Об’єднання - у взаємному прощенні. Немає сенсу карати людину за те, що вона використовувала зброю у бойових операціях. Кожен на території ЛНР - ДНР повинен отримати довідку від створеної Міжнародної Структури про перебування у війську у період з 2014 по 2020 роки.  А далі…  

- М.Е. Нам тут  надійшло повідомлення від пана Ха.  Він пропонує, за аналогією з французьким Іноземним Легіоном створити Міжнародний «Донбаський Легіон». (Коротка жвава дискусія з цього  приводу  - випущена).

- П.В. Я до зауваження пані Меркель. Події  що відбувалися на Сході України та й у Криму, потребують неупередженого аналізу з боку міжнародної наукової спільноти. Пошуки винуватих методами кримінального судочинства ….. Президент Віктор Янукович засуджений звичайним районним судом у місті Києві….. Але, чи краще став після такого суду розуміти Народ  України  та й Росії трагічні події 2013-14 років? Думаю, що ні. (Подальша частина цього виступу П.В. - випущена).

- П.В. Щодо виведення озброєних громадян РФ з Зони Конфлікту, то особисто буду відслідковувати цей важкий і не миттєвий процес.

- М.А. Повернемося до головного ( особливо для пана З.В.) питання. Яка буде адмінструктура на «Території Конфлікту» (ТК). Виходимо з принципу, перевіреного часом на безпеку : мінімум змін на початку  перетворень. Простіший варіант -  залишитись  у сьогоднішніх  межах ТК відповідно до «Лінії Порошенка» (ЛП).  На який період - час покаже (3 -6 міс., або рік). За логікою «мінімума змін»,  кордон по ЛП (з усіма його незручностями для людей),  треба теж поки залишити. Більше того, я б була за те, щоб ЛП охороняла відповідна міжнародна структура. 

Думаю, ми будемо просити П.В., прикласти свій авторитет, аби умовити керівництво ДНР та ЛНР цивілізовано передати всі важелі влади на ТК тимчасовій Міжнародній Структурі. Головне, повторююся, не поспішати і робити, все що можливо,  «руками» Міжнародних Сструктур.

З.В. Вважаю, що треба нагадати і про інший, варіант розвитку подій., що виходить з протилежного принципу: всі важливі зміни треба реалізовувати саме на початку процесу перетворень. (Куй залізо, поки гаряче). Тобто, силовим, військовим шляхом відновити на ТК стан до 2014 року. Сепаратистські військові формування трьома колонами або до  Росії, або у табір для полонених, або у в’язниці. Всю діючу адміністрацію на ТК - у СІЗО, до  рішення  суду.

Некомбатантів…. Є в Україні певні і не малі сили, що штовхають мене, як Президента, на такий шлях. Перший варіант,   (поступовості і гуманізму),  гарантовано знищить Україну як незалежну країну, стверджують ці сили.  На цьому інформація обривається бо я, Хаос, як зрозумів читач, просинаюсь. На щастя, сучасні вбудовані електронні пристрої дозволяють точно відтворити зміст сну.

Ще раз вітаю всіх,  Ваш Хаос.   09.12. 2019 року 01год.29хв. Час Київський (Реальний).

У заголовок винесений  рядок з поеми Олександра Блока у перекладі Дмитра Павличка.

Матеріал розміщено на сайті   igfm.org.ua.

Закрити