Новини

І ВІЧНИЙ БІЙ! НАМ СПОКІЙ ТЛЬКИ СНИТЬСЯ…

9-го грудня, Париж. Затишне приміщення у Палаці  тільки для Четвірки. Запитливий погляд Присутніх на маленький столик у куточку кімнати. За електронним пристроєм схилилася незнайома Четвірці людина. Чітке пояснення Головного Розпорядника Процесу Перемовин (ГРПП) : пан Ха. Він реалізує новий  наносистемний аналіз  для Учасників Перемовин (УП). Це Рішення (ГРПП підняв палець в напрямку стелі) не обговорюється. На Перемовини - три години. Успіху!

     Витяги з технічних записів пана Ха. 

А судді хто?

Шановні друзі по Співтовариству МТПЛ-УС, читачі нашого Сайту www.igfm.org.ua!

  Цією публікацією ми відновлюємо нашу сторінку «Запрошуємо до дискусії».

ДВІ «…ЦІЇ» ІЗ ПРОМІЖКОМ У П’ЯТЬ РОКІВ

       Ну, от і ла’доньки…. Чарівний Травневий Ранок… Новий ПРЕЗ…Ніжно й Весело (просто Усмішкохід  якийсь!) Зустрічається З НАРОДОМ… І ЙДЕ НА «…ЦІЮ, яка «ІНАУГУРАтиста».». «І з якого це дива пан Хаос (ПХ) пустує з приводу поважного заходу»,- запитає Суворий Читач (СЧ). Я пустую… годі! Давайте прикладемо «Увагу Киянина до «Гугла», щоб валідувати термін «інавгурація». «Вікіпеша» люб’язно повідомляє, що «інавгурація» походить з латини і утворена двома термінами: «авгури» - давньоримські жреці та «інаугуро» - ворожити по польоту птахів.

ДВЕ «…ЦИИ» С РАЗНИЦЕЙ В ПЯТЬ ЛЕТ

      Ну, вот и ладушки… Прекрасное Майское Утро… Новый ПРЕЗ. …. Нежно и Весело (просто Смехоход какой - то) Встречается С НАРОДОМ … И ИДЕТ!!! НА  ….ЦИЮ (которая ИНАУГУРА-тистая). «И чего это г-н Хаос (ГХ) резвиться по поводу серьёзного» мероприятия, - спросит Строгий Читатель (СЧ). Я резвлюсь… помилуйте! Давайте приложим  «Внимание Киевлянина» к «Гуглу» для  «валідуваня» (укр. яз., радиовещание на киевском транспорте)  термина «инау(в)гурация».

Деятельность за 2014 год.

Дорогие друзья!

     Сегодня, 10 декабря – День Прав Человека. Наша Украинская Секция Международного Общества Прав Человека сохранила свою структуру, приростает  новыми энтузиастами и  подразделениями. Последние политические события ставят и необычные до сих пор задачи для МОПЧ. 

Отчет о проделанной работе за 2013 год общественной приемной в г. Комсомольск

Комсомольская городская рабочая группа «Правозащита»

Отчет о проделанной работе за 2013год общественной приемной в г. Комсомольск

СМИ о пресс-конференции МОПЧ 9-го декабря в Киеве

Правозащитники дали оценку политической ситуации на Украине 

Накануне Международного дня прав человека в пресс-центре УНИАН состоялась пресс-конференция руководителей и представителей украинской и немецкой секций Международного общества прав человека. В центре внимания оказались главным образом вопросы, связанные с текущей политической ситуацией на Украине. Представляется, что позиция правозащитников заслуживает самого пристального внимания. 

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ ТОВАРИСТВА ТА ГОСТІ САЙТУ!

На адресу Правління надходять численні зауваження та пропозиції щодо змісту та оформлення офіційного Сайту МТПЛ-УС. Правління Товариства, на виконання рішення  Звітно-виборчої конференції МТПЛ-УС (15.12.2012), готує необхідну документацію для обрання та ефективної роботи Редколегії Сайту.

Тимчасово Сайт підтримує в.о. Адміністратора Сайту, а відповідальність за зміст тимчасово несе одноосібно Голова Правління МТПЛ-УС.

Закрити